Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Stołczno – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

286 000 zł9 875 m² 28,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana w Stołcznie 10 km od Człuchowa Planujesz budowę domu lecz szukasz większej działki? Mamy coś dla Ciebie! Nie zwlekaj Kup nieruchomość już dziś zanim ktoś kupi ją.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Piaskowo

Piaskowo(Stołczno + 7 km)

466 560 zł3 240 m² 144 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Masz dość ciasnych osiedli, gdzie sąsiad zagląda Ci w okno? Szukasz miejsca, które pomieści nie tylko Twój wymarzony dom, ale też ogród, o jakim inni mogą tylko pomarzyć? Mamy to. Obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna ogrodzona Gwieździn

Gwieździn(Stołczno + 6 km)

2 200 000 zł158 389 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnej enklawie spokoju, która jednocześnie jest bezpieczną lokatą kapitału? A może planujesz uzyskać status rolnika i wybudować wymarzony dom nad samym jeziorem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Lichnowska

Michała Drzymały,Chojnice(Stołczno + 20 km)

3 999 000 zł19 200 m² 208,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Grunt 1,92 ha przy Leroy Merlin / Chojnice - na wyłączność w naszym biurze. Nieruchomość: teren zabudowy usługowej i produkcyjnej o powierzchni 1,9169 ha objęty mpzp. - założona kw.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł490 m² 173,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki rod na sprzedaż | Człuchów, ul. Jerzego z Dąbrowy Prezentujemy na sprzedaży dwie sąsiadujące ze sobą działki rod o łącznej powierzchni 959 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Młyńska

Przechlewo(Stołczno + 10 km)

144 870 zł1 317 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka o powierzchni 1 317 m położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Strzeczona

Strzeczona(Stołczno + 16 km)

80 000 zł1 086 m² 73,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Kamieniu przysiółku wsi Strzeczona Twoje miejsce na wymarzony dom! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 749 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Sosnowa

Powałki(Stołczno + 24 km)

497 930 zł3 434 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 3434 m2 Powałki 6 km od Chojnic Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 3434 m2 położona w miejscowości Powałki oddalonej ok 6 km od Chojnic.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gwieździn

Gwieździn(Stołczno + 6 km)

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie jedynym dźwiękiem o poranku jest szum sosen i śpiew ptaków? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Jakubowskiego

Człuchów(Stołczno + 9 km)

94 050 zł950 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Człuchowie idealne miejsce na Twój dom lub inwestycję Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działek budowlanych w Człuchowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Kiełpin

Kiełpin(Stołczno + 20 km)

249 000 zł3 316 m² 75,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miejsce idealne dla osób szukających ciszy, natury i przestrzeni z dala od miejskiego zgiełku Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 3 316 m2 położona zaledwie 60m od jeziora.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij